Likime, labai jau tu ironiškas

„Aš negaliu gyventi Jurbarke, jis mane slegia! Kiekvieną dieną vis tas pats, ir tas pats!“ priekaištauja ji man, o ką aš galiu pasakyt, aš tik paprasčiausias batsiuvys, kaip man jai tas žvaigždes nuo dangaus nuraškyti… Sėdžiu ant lovos ir bejėgiškai stebiu kaip ji kraunasi lagaminą. Na tai aišku, nieko nuostabaus, nyki buitis, kukli alga, o čia Ispanija, Anglija… Kur jau man iki tokio lygio datraukti, kai per dienas tik vyžas taisau ir kurpes kurpiu. Patyliukais pradedu galvoti apie juodai dienai sekcijoje užslėptą litrinį lietuviškos degtinės butelį. Pasidaro šiek tiek lengviau.

„Žinai, dėl manęs gali varyt kad ir…“ nespėju ištarti, kaip prabundu.

Prabundu ir pradedu vangiai ropštis iš savo milžiniškos lovos. Apsimiegojusiomis akimis apsidairau; patalynė visa nuspardyta, na ir košmarą sapnavau, kambarys kiek sujauktas, bet kadangi nemėgstu apsikrauti daiktais, tai nelabai yra kam ir susijaukti. Viskas taip kaip mėgstu, jokio šiukšlių meno, jokio nereikalingo pastoviai kliūnančio po kojomis šlamšto. Pasirąžau ir įšokęs į baltas drobines kelnes ir patraukiu link virtuvės, pasigaminti puodelio kavos. Įpilu katinui maisto, ir su pasimėgavimu stebiu kaip palengva į puodelį bėga mano dvigubas espresso lungo. Negaliu nesišypsoti… Pasičiupęs kavą, lengvu žingsniu patraukiu į savo darbo kambarį, ten, iš kedro dėžutės išsitraukiu rankų darbo cigariuką. Išeinu į balkoną, žvilgsniu permetu savo valdas ir dar plačiau nusišypsau. Prisidegu, įtraukiu saldų dūmą, hm, kažkas čia ne taip. Sumaišiau cigariukus. Šito nereikėtų rūkyti ką tik atsikėlus- pagalvoju, ir dar labiau išsišiepiu. Gerai kad į darbą nereikia, nei šiandien nei rytoj. Įtraukiu dar saldaus dūmelio, gurkšteliu kavos ir…Ir prabundu.

Prabundu, apsidairau, riebokai nusikeikiu ir iškėlęs kumštį į viršų sušunku:“Grąžink mane bent jau į Jurbarką, niekše!“ Likimas man pastaruoju metu labai ironiškas…

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s